Przetarg: Polska – Roboty budowlane – „Poprawa stanu infrastruktury kolejowej na linii nr 669 w km -0,931 – 3,959”.
Pkp Polskie Linie Kolejowe S.A. Z Siedzibą W Warszawie, Zakład Linii Kolejowych W Sosnowcuprzetarg nieograniczony
30 czerwca 2025Publikacja
29 maja 2025Składanie ofert
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 29 maja 2025
- Data publikacji
- 30 czerwca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)