Przetarg: Polska – Pojazdy elektryczne – Dostawa fabrycznie nowego pojazdu o dopuszczalnej masie całkowitej do 4,5 tony, o napędzie elektrycznym ze skrzynią samowyładowczą na potrzeby Przedsiębiorstwa Gospodark...
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Saniko Sp. Z O.O.Warszawa, Mazowieckieprzetarg nieograniczony
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 maja 2022
- Data publikacji
- 6 maja 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.
Zamawiający
Orlen S.A.

WojewództwoMazowieckie
Termin
Sprawdź przetarg5 września 2026
Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”
WojewództwoMazowieckie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710
Zamawiający
Orlen S.A.

WojewództwoMazowieckie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Zamawiający
Medicover Sp. Z O.O.
WojewództwoMazowieckie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami
Zamawiający
Orlen S.A.

WojewództwoMazowieckie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026