OR.272.6.2024
Przetarg: Polska – Nadzór nad projektem i dokumentacją – Usługa kontroli i monitoringu realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realiz...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OR.272.6.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 października 2024
- Data publikacji
- 13 czerwca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)