GK.272.6.2024
Przetarg: Polska – Nadzór nad projektem i dokumentacją – Kontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji pr...
Powiat Ryckiprzetarg nieograniczony
19 marca 2025Publikacja
3 września 2024Składanie ofert
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- GK.272.6.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 września 2024
- Data publikacji
- 19 marca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)