DZP.242.386.2024
Przetarg: Polska – Materiały medyczne – Dostawa akcesoriów zużywalnych do sprzętu medycznego – dostawa sukcesywna w okresie 24 miesięcy (dogrywka postępowania DZP.242.75.2024 i uzupełnienie)

4 lipca 2025Publikacja
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DZP.242.386.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 stycznia 2025
- Data publikacji
- 4 lipca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)