Dostawa i montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 50kW oraz małej instalacji fotowoltaicznej o mocy ok 150kW w miejscowości Naprawa, gmina Jordanów, powiat Suski o wartości pomiędzy 143 000 EURO a 10 000 000 EURO.
Przetarg: Polska – Energia słoneczna – Dostawa i montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 50kW oraz małej instalacji fotowoltaicznej o mocy ok 150kW w miejscowości Naprawa, gmina Jordanów, powiat Suski...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- Dostawa i montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 50kW oraz małej instalacji fotowoltaicznej o mocy ok 150kW w miejscowości Naprawa, gmina Jordanów, powiat Suski o wartości pomiędzy 143 000 EURO a 10 000 000 EURO.
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 26 lutego 2025
- Data publikacji
- 24 kwietnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego