DZP.26.1.18.2025.PW
Przetarg: Polska – Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa – Kompleksowa dostawa energii cieplnej z sieci ciepłowniczej wraz z świadczeniem usługi przesyłowej na potrzeby centralnego ogrzewania dla Mu...

Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DZP.26.1.18.2025.PW
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 6 lutego 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w Polsce
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami
