38/23
Przetarg: Podstawowa opieka zdrowotna dla osób umieszczonych w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców PSG Biała Podlaska w 2024 roku
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 38/23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 grudnia 2023, 09:00
- Data publikacji
- 12 grudnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Zamawiający
Sąd Apelacyjny W Lublinie

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP Drzewce
Zamawiający
Ochotnicza Straż Pożarna W Drzewcach
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Lubelski Węgiel Bogdanka S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Lubelski Urząd Wojewódzki
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026


