Wyniki przetargu: PN-85/25 (PN-85/25) Dostawa mebli i wyposażenia AGD wraz z rozładunkiem, wniesieniem oraz montażem
Opis zamówienia
PN-85/25 (PN-85/25) Dostawa mebli i wyposażenia AGD wraz z rozładunkiem, wniesieniem oraz montażem (ID 1204263)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 grudnia 2025, 10:00
- Wadium
- 100 000 zł
- Data publikacji
- 31 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego