PM/Z/2410/16/2026
Przetarg: PM/Z/2410/16/2026 Dostawa dla Przedsiębiorstwa Wodociagów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Kaliszu energii elektrycznej oraz odkup energii wyprodukowanej na obiektach PWiK w okresie od 01.01.2027r. do 31...
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest całodobowa dostawa energii elektrycznej dla obiektów Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Kaliszu oraz odkup nadwyżek energii wyprodukowanej w instalacjach odnawialnych źródeł energii (OZE) Zamawiającego w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r. Zakres dostawy i wolumeny Sprzedaż energii elektrycznej: Szacowana ilość wynosi 4 400,0 MWh (+/- 10%). Struktura taryfowa: Największy udział ma taryfa B23 (ok. 4 100,0 MWh), pozostałe to C12a, C11, C22b. Odkup energii OZE: Przewidywana ilość energii wprowadzonej do sieci to 240,0 MWh.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
Lipnowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 173/2026 Voltra
Gorzowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.


