F.271.10.2023
Przetarg: „Pielęgnacja zieleni miejskiej z utrzymaniem czystości w części I, II, III i IV oraz zimowym oczyszczaniem (w części I, II i IV) ”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- F.271.10.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 kwietnia 2023, 07:45
- Data publikacji
- 3 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710
