ZTP-IV.26.50.2025.KBI Zp–50/2025
Wyniki przetargu: Pielęgnacja i usuwanie drzew w pasach drogowych ulic gminnych w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy oraz innych terenach administrowanych przez Zarząd Terenów Publicznych, w 2026 r.
Opis zamówienia
Pielęgnacja i usuwanie drzew w pasach drogowych ulic gminnych w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy oraz innych terenach administrowanych przez Zarząd Terenów Publicznych, w 2026 r.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZTP-IV.26.50.2025.KBI Zp–50/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 listopada 2025, 11:00
- Data publikacji
- 5 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego