PGK/04/2026/EE
Przetarg: PGK/04/2026/EE, Gryficka Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
Opis zamówienia
Przetarg skladajacy sie z 4 czesci: Część 1 zamówienia – Dostawa energii elektrycznej do lokali i obiektów – pozostałe grupy taryfowe Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do lokali i obiektów należących do członków Gryfickiej Grupy Zakupowej, rozliczanych w grupach taryfowych innych niż grupa B. Zamówienie obejmuje sprzedaż energii do szerokiego spektrum obiektów użyteczności publicznej, w tym urzędów, szkół oraz placówek opiekuńczych. Wykonawca będzie odpowiedzialny za zapewnienie ciągłości dostaw oraz pełnienie funkcji podmiotu odpowiedzialnego za bilansowanie handlowe.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
Lipnowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 173/2026 Voltra
Gorzowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.




