UD-I-WZP.271.7.2023.MLA
Przetarg: Pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją projektu „Budowa zespołu szkolno-przedszkolnego na terenie osiedla Chrzanów” w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- UD-I-WZP.271.7.2023.MLA
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 9 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 28 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

