ZP.271.53.2024
Przetarg: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu w ramach projektu „Od węgla do słońca – odnawialne źródła energii dla mieszkańców gmin Czechowice-Dziedzice i Hażlach”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.53.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 stycznia 2025, 11:00
- Data publikacji
- 17 grudnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.


ZEGAR ŚCIENNY NA ŚCIANĘ WYRAŹNE LICZBY DUŻY Ø 40 cm

Zapytanie ofertowe na zakup tonerów

STA / 47779 / 2026 Rolka wg rys 557 139 30 poz. nr 1
STA / 47788/ 2026 Wał napędzany i nienapędzany wg rysunków

ZEGAR ŚCIENNY NA ŚCIANĘ WYRAŹNE LICZBY DUŻY Ø 40 cm