RO-ZP.271.6.2023
Przetarg: "Park Bab Pruskich w Targowie, dz. nr 357, gm. Dźwierzuty"
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RO-ZP.271.6.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 marca 2023, 08:00
- Data publikacji
- 2 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
[ZAK/2026/002116] Prace budowlane - modernizacja lini dań gotowych - Animex Iława
ZAK/2026/002077 Modernizacja dachu budynku socjalnego - Bykowo
ZAK/2026/001455 Pełnienie funkcji Kierownika Budowy przy budowie magazynów zbożowych w Kurzętniku
ZAKUP I DOSTAWA SPRZĘTU SIECIOWEGO ORAZ SERWERA WRAZ Z OPROGRAMOWANIEM