Wyniki przetargu: Udzielenie kredytu długoterminowego dla Gminy Wiśniowa w kwocie 4 000 000,00 zł
Opis zamówienia
P.271.9.2025 Udzielenie kredytu długoterminowego dla Gminy Wiśniowa w kwocie 4 000 000,00 zł (ID 1187540)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 listopada 2025
- Data publikacji
- 6 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego