Wyniki przetargu: P-146/X/25 (WPI.271.70.2025) Termomodernizacja budynku Przedszkola Miejskiego nr 1 w Świdnicy, położonego przy pl. Św. Małgorzaty 15 w Świdnicy, w ramach zadania pn.: „Termomodernizacja budynków użyte...
Opis zamówienia
P-146/X/25 (WPI.271.70.2025) Termomodernizacja budynku Przedszkola Miejskiego nr 1 w Świdnicy, położonego przy pl. Św. Małgorzaty 15 w Świdnicy, w ramach zadania pn.: „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Miasto Świdnica” (ID 1207406)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 listopada 2025, 09:00
- Data publikacji
- 3 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego