P-137/X/25 (WPI.271.60.2025)
Przetarg: P-137/X/25 (WPI.271.60.2025) Termomodernizacja budynku Przedszkola Miejskiego nr 6 w Świdnicy, w ramach zadania pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Miasto Świdnica”
Opis zamówienia
P-137/X/25 (WPI.271.60.2025) Termomodernizacja budynku Przedszkola Miejskiego nr 6 w Świdnicy, w ramach zadania pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Miasto Świdnica” (ID 1191477)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- P-137/X/25 (WPI.271.60.2025)
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 31 października 2025
- Data publikacji
- 10 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego