Wyniki przetargu: OZP-271-TP-35/2025 Dostawa specjalistycznych narzędzi do ewakuacji wirnika generatora turbozespołu Siemens SST-300 w Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie - zamówienie powtórzone
Opis zamówienia
Dostawa specjalistycznych narzędzi do ewakuacji wirnika generatora turbozespołu Siemens SST-300 w Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie - zamówienie powtórzone3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi specjalistycznych do ewakuacji wirnika generatora turbozespołuSimens SST-300 o numerze seryjnym 5929.3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.3.3. Miejsce realizacji umowy: Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie, ul. Giedroycia 23, Kraków.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 stycznia 2026, 09:00
- Data publikacji
- 2 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego