OZP.261.2.2026/PZP
Przetarg: PZP Druk, oprawy i konfekcjonowania książki dla dzieci w wieku przedszkolnym wraz z ulotką miarką
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest usługa druku, oprawy i konfekcjonowania książki dla dzieci w wieku przedszkolnym wraz z ulotką miarką. Zamówienie polega na dodruku książek stanowiących przedmiot części 2 poprzedniego postępowania OZP.261.6.2025/PZP. Usługi te były przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu podstawowym, a ich wartość uwzględniono przy szacowaniu wartości tego zamówienia. Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OZP.261.2.2026/PZP
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 lutego 2026, 15:00
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 12 lutego 2026
- Link do ogłoszenia