BZP.271.6.2026
Przetarg: Oznakowanie pionowe w roku 2026
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BZP.271.6.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 27 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Tauron Wytwarzanie S.A.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

ZEGAR ŚCIENNY NA ŚCIANĘ WYRAŹNE LICZBY DUŻY Ø 40 cm
Zamawiający
Miejski Zarząd Dróg

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zapytanie ofertowe na zakup tonerów
Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
STA / 47779 / 2026 Rolka wg rys 557 139 30 poz. nr 1
Zamawiający
Alchemia S.A. Oddział Chorzów Batory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
STA / 47788/ 2026 Wał napędzany i nienapędzany wg rysunków
Zamawiający
Alchemia S.A. Oddział Chorzów Batory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

ZEGAR ŚCIENNY NA ŚCIANĘ WYRAŹNE LICZBY DUŻY Ø 40 cm
Zamawiający
Miejski Zarząd Dróg

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026