Przetarg: OZ/261/5-PI/2026 Akcesoria komputerowe

Opis zamówienia
Mysz przewodowa USB z kółkiem; Mysz przewodowa USB z kółkiem (Logitech, Lenovo, Genius, A4Tech); 15 szt.; Kabel USB - USB UNITEK; Kabel USB - USB UNITEK 2 m – przedłużka; 5 szt.; Klawiatura USB; Klawiatura USB czarna (Logitech, Microsoft, A4Tech); 15 szt.; Obudowa ICY BOX IB-RD3640SU3 Czarny; Obudowa ICY BOX IB-RD3640SU3 Czarny; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 stycznia 2026, 11:00
- Data publikacji
- 8 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Dostawa podświetlanego logotypu dla ART SPA Hotelu Belweder w Ustroniu, ul. Zdrojowa 15.
End User Platform Services for Tokai Cobex Polska sp. z o.o.


