Przetarg: OZ/261/3-OZ(ST)/2026 Opona Nokian Tyres Snowproof

Opis zamówienia
OZ/261/3-OZ(ST)/2026 Opona Nokian Tyres Snowproof (ID 1242890)Nokian Tyres Snowproof C 235/65 R16 C 121/119 R; Nokian Tyres Snowproof C 235/65 R16 C 121/119 R; 4 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 stycznia 2026, 11:00
- Data publikacji
- 5 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.


Budowa oświetlenia ulicznego w Żorach
Remont drogi ul. Męczenników Oświęcimskich w Żorach.




