Przetarg: OZ/261/11-WS(SW-W)/2026 Moduł radiowy IZAR RC 868i R4 PL

Opis zamówienia
OZ/261/11-WS(SW-W)/2026 Moduł radiowy IZAR RC 868i R4 PL (ID 1246607)Moduł radiowy IZAR RC 868i R4 PL; standardowy moduł radiowy gwarancja 24 miesiące; 200 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 stycznia 2026, 11:00
- Data publikacji
- 14 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3


Zakup i dostawa samochodu z silnikiem elektrycznym


