Przetarg: Zakup i dostawa 6szt. statywów głośnikowych Gravity SP5211B wraz z 4szt. pokrowców do statywów Gravity BGSS2TB dla Urzędu Miasta Poznania plac Kolegiacki 17 Poznań 61-841
Opis zamówienia
OUr-X.2601.2.2025 Zakup i dostawa 6szt. statywów głośnikowych Gravity SP5211B wraz z 4szt. pokrowców do statywów Gravity BGSS2TB dla Urzędu Miasta Poznania plac Kolegiacki 17 Poznań 61-841 (ID 1077961)Zakup i dostawa 6szt. statywów głośnikowych Gravity SP5211B wraz z 4szt. pokrowców do statywów Gravity BGSS2TB dla Urzędu Miasta Poznania plac Kolegiacki 17 Poznań 61-841; -; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 marca 2025
- Data publikacji
- 17 marca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego