Przetarg: Sprzedaż i sukcesywna dostawa artykułów drogeryjnych oraz środków czystości.
Opis zamówienia
Przedmiot zamówienia; Zgodnie z Załącznikiem nr 1 do umowy.; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 lutego 2025, 12:00
- Data publikacji
- 5 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w Polsce
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami
