Wyniki przetargu: OSiR/ZP/01/2026 Wywóz odpadów komunalnych z obiektów OSIR w okresie od 01 marca 2026 r. do 28 lutego 2027 r.
Opis zamówienia
OSiR/ZP/01/2026 Wywóz odpadów komunalnych z obiektów OSIR w okresie od 01 marca 2026 r. do 28 lutego 2027 r. (ID 1254466)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 9 lutego 2026, 09:00
- Data publikacji
- 30 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Budowa ścieżki rowerowej w ciągu ulicy Konwaliowej w Małomicach”
Szkoły na piątkę w Gminie Bogdaniec
RFP na dostawę wspornika sygnału ZN-98/PKP-3513-02.
BR/1200/21143550/00003867/2026 Dostawa minikoparki wraz z przyczepą dla RD Międzychód