WEA.272.3.2023
Przetarg: Organizacja wypoczynku letniego w 2023 roku dla uczniów szkół podstawowych z terenu województwa lubelskiego, ze środowisk ubogich, w formie 10–dniowych turnusów kolonijnych.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WEA.272.3.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 9 maja 2023, 09:00
- Data publikacji
- 19 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP Drzewce


Zakup - Brzeszczoty, wymienne ostrza, zestaw pistoletów do przedmuchiwania.
Smar Thermocup 1200 FL z aplikatorem