Wyniki przetargu: Organizacja spotkania koordynatorów projektu „Wspólne życie bez granic – Wspólny Śląsk”, w ramach projektu pn. „Wspólne życie bez granic - wspólny Śląsk” nr CZ.11.04.02/00/23_003/0000086 realizowany w...
Opis zamówienia
Organizacja spotkania koordynatorów projektu „Wspólne życie bez granic – Wspólny Śląsk”, w ramach projektu pn. „Wspólne życie bez granic - wspólny Śląsk” nr CZ.11.04.02/00/23003/0000086 realizowany w ramach programu Interreg Czechy-Polska 2021-2027.Spotkanie koordynatorów projektu „Wspólne życie bez granic – Wspólny Śląsk". Przedmiot zamówienia obejmuje w swym zakresie: zapewnienie sali szkoleniowej na potrzeby spotkania koordynatorów projektu , noclegów uczestnik
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 29 października 2025
- Data publikacji
- 21 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego