DZPZ.283.13.2025.TB
Przetarg: Organizacja pobytu uczestników XVII Międzynarodowej Konferencji Naukowej „TRANSPORT PROBLEMS” (ang. XVII International Scientific Conference “TRANSPORT PROBLEMS”). Znak sprawy: DZPZ.283.13.2025.TB.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DZPZ.283.13.2025.TB
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 lutego 2025, 09:00
- Data publikacji
- 14 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)