ZP.240.31.2023
Przetarg: Organizacja i przeprowadzenie usługi cateringowej podczas imprez organizowanych przez Oddziały POSiR w Poznaniu w roku 2023
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.240.31.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 kwietnia 2023, 10:00
- Data publikacji
- 19 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Rewitalizacja Placu Przemysława w Buku - rynku

429/2026 Zakup i dostawa 4szt projektorów multimedialnych EPSON EB-FH54


Zakup napojów bezalkoholowych 2027-2028


PO/SPODNIE ROBOCZE JEANSOWE, dostawa: Poznań, P10046/9516

Zakup zacisku prod.BELOS/1000063744/MS

