ZP/12/2025
Przetarg: Organizacja Finału Ogólnopolskiego II edycji Turnieju „Z Orlika na Stadion”
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP/12/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 4 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Dc Doradztwo-Consulting Monika Kaczmarek
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Nadleśnictwo Choczewo

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa ambulansu pirotechnicznego
Zamawiający
Morski Oddział Straży Granicznej
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gdańskie Nieruchomości
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
2000000400/Zakup i dostawa materiałów zużywalnych
Zamawiający
Polpharma Biologics S.A.
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026