ZP.271.2.24.2025
Przetarg: PRZEBUDOWA BUDYNKU MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 5 W GORLICACH W CELU DOSTOSOWANIA GO DO POTRZEB OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI
Opis zamówienia
Przedmiot zamówienia Wykonanie robót budowlano-instalacyjnych budynku Miejskiego Przedszkola nr 5 w Gorlicach, m.in. w zakresie: - przygotowania i zabezpieczenia placu budowy, - robót wyburzeniowych, - robót konstrukcyjnych, - robót murowych, - robót instalacyjnych, - budowy platformy i pochylni terenowej dla osób niepełnosprawnych, - montażu stolarki drzwiowej, - wykonania okładzin ściennych i podłogowych, - malowania, - wyposażenia i białego montażu, - robót naprawczych, - wykonania oznaczeń dla osób niepełnosprawnych, - przebudowy chodników przed budynkiem.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.2.24.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 stycznia 2026, 13:00
- Wadium
- 10 000 zł
- Data publikacji
- 4 grudnia 2025