Przetarg: Przygotowanie i przeprowadzenie oceny zewnętrznej audytu wewnętrznego zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Praktyki Zawodowej Audytu Wewnętrznego ogłoszonymi przez Institute of Internal Auditors (II...
Opis zamówienia
OR-D-VI.1721.10.2025.RC Przygotowanie i przeprowadzenie oceny zewnętrznej audytu wewnętrznego zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Praktyki Zawodowej Audytu Wewnętrznego ogłoszonymi przez Institute of Internal Auditors (IIA) w Biurze Audytu Wewnętrznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie (ID 1190181)Przygotowanie i przeprowadzenie oceny zewnętrznej audytu wewnętrznego; -; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 października 2025
- Data publikacji
- 9 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

