OR.272.3.2026
Przetarg: Łomżyńska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
Opis zamówienia
Przetarg skladajacy sie z 2 czesci: Część 1 zamówienia – Dostawa energii elektrycznej do lokali i obiektów Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do lokali i obiektów użytkowanych przez jednostki tworzące Łomżyńską Grupę Zakupową. Zamówienie będzie realizowane w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r. i obejmuje szeroki zakres punktów poboru, w tym budynki administracyjne, placówki oświatowe oraz obiekty ochrony zdrowia. Szczegółowy zakres i parametry techniczne Szacowany wolumen energii: 5 991,96 MWh (dane orientacyjne oparte na zużyciu historycznym). Liczba układów pomiarowych (PPE): 322 sztuki.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
Lipnowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 173/2026 Voltra
Gorzowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.




