Przetarg: Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji nr 06.1: "Budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych na działkach nr 20/49, 1/18, 1/22, 1/30, obr. 48 jedn. ew...
Opis zamówienia
Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji nr 06.1: "Budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych na działkach nr 20/49, 1/18, 1/22, 1/30, obr. 48 jedn. ewid. Nowa Huta w Krakowie
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 stycznia 2026, 08:00
- Data publikacji
- 30 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego