ZP.271.7.2025.ZI
Przetarg: Opracowanie projektu planu ogólnego gminy Cewice zgodnie z Uchwałą nr IV/27/2024 Rady Gminy Cewice z dnia 28 czerwca 2024 r.
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.7.2025.ZI
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 3 kwietnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)