SG271.17.2024
Przetarg: Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn.”Budowa Centrum Kultury na działce nr ewid. 3158/4 przy ul. Ks. J.Ożoga w Dynowie”.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SG271.17.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 grudnia 2024, 09:00
- Data publikacji
- 28 listopada 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Dostawa pamięci RAM oraz licencji dostępowych dla użytkowników CAL

Szacowanie wartości zamówienia - zakup sprzętu komputerowego dla UM Krosna

Dostawa ŚPB dla KWP w Rzeszowie.


Wynajem koparki kołowej około 18t wraz z operatorem SP Agatówka

EOŚ-D AMW Rewita Solina [48szt] RFI

