BRL.271.1.4.2023.MO
Przetarg: „Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej w zakresie budowy Centrum Komunikacyjnego Hrubieszowa ( pozostała część nazwy zadania w SWZ).”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BRL.271.1.4.2023.MO
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 20 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Lublinie

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Centrum Usług Społecznych W Strzyżewicach
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Pge Dystrybucja S.A.

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

