25/4151
Wyniki przetargu: Opracowanie, komercjalizacja i wdrożenie innowacyjnegouszczelnienia mechanicznego przeznaczonego do pomp wysokociśnieniowych
Opis zamówienia
Część 1: Zestaw prętów stalowych Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu prętów stalowych z materiału 1.4462 (Duplex) pociętych na określone długości (krążki): - Pręt fi 40: Ilość 0,165 mb – 1 szt. - Pręt fi 110: Ilość 0,040 mb – 1 szt. - Pręt fi 180: Ilość 0,075 mb – 1 szt. Kody CPV: 14622000-7 Stal. Wymagania techniczne - Koszt dostawy leży po stronie Wykonawcy i nie może być dopisany do faktury. - Każdy pręt musi posiadać atest materiałowy 3.1 i świadectwo przestemplowania wliczone w cenę. - Koszt cięcia materiału musi być wliczony w cenę.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 25/4151
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 stycznia 2026, 23:59
- Data publikacji
- 16 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia