Wyniki przetargu: Opracowanie i wdrożenie innowacyjnego, modułowego systemu zabezpieczeń przeciwpożarowych”, nr FEPK.01.01-IZ.00-0050/23
Opis zamówienia
Opracowanie i wdrożenie innowacyjnego, modułowego systemu zabezpieczeń przeciwpożarowych”, nr FEPK.01.01-IZ.00-0050/23 Opracowanie i wdrożenie innowacyjnego, modułowego systemu zabezpieczeń przeciwpożarowych”, nr FEPK.01.01-IZ.00-0050/23Tytuł zamówieniaPrzeprowadzenie prac budowlanych dla Cerbex sp. z o.o. – etap 11Wprowadzenie1.1Zapytanie przeprowadzane jest na potrzeby projektu, pn. „Opracowanie i wdrożenie innowacyjnego, modułowego systemu zabe
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 grudnia 2025, 09:00
- Data publikacji
- 1 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego