WA-ZUZP.2611.37.2022
Przetarg: Opracowanie i odbiór programów nauczania do umiejętności dodatkowych dla wskazanych 82 zawodów w ramach branż - łącznie 175 programów DUZ.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WA-ZUZP.2611.37.2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 listopada 2022, 08:00
- Data publikacji
- 24 października 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

