BZP.271.5.11.2023
Przetarg: Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej budowy budynku mieszkalnego przy ul. Fabrycznej 4 w Chełmie w ramach zadania - Budowa komunalnych budynków wielorodzinnych
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BZP.271.5.11.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 marca 2023, 10:00
- Data publikacji
- 20 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Zamawiający
Lubelski Urząd Wojewódzki
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa fabrycznie nowych części do kotwiarek typu UW-1
Zamawiający
Lubelski Węgiel Bogdanka S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP Drzewce
Zamawiający
Ochotnicza Straż Pożarna W Drzewcach
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Sąd Apelacyjny W Lublinie

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026