O.GD.Z-13.2411.01.2023
Przetarg: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania: „Poprawa brd na DK20 w m. Półczno w woj. pomorskim”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- O.GD.Z-13.2411.01.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 stycznia 2023, 09:00
- Data publikacji
- 12 stycznia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
/6.2 Dostawa urządzeń spawalniczych do pracowni zawodowych w PZS4 w Wejherowie
W - wykonanie robót; Oddział Koszalin; Lębork, Nowa Wieś Lęborska
W - wykonanie robót; Oddział Koszalin; Człuchów, Przechlewo (wieś)
W - wykonanie robót; Oddział Koszalin; Człuchów
W - wykonanie robót; Oddział Koszalin; Lębork, Czarnówko
W - wykonanie robót; Oddział Koszalin; Lębork
W - wykonanie robót; Oddział Koszalin; Lębork, Okalice