ZDP.T.2930/24/2023
Przetarg: Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej nr 2907W Wyszyna - Ulaszewo IV
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZDP.T.2930/24/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 listopada 2023, 08:00
- Data publikacji
- 27 października 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

