DNP.260.18.2023.WR.RB
Przetarg: Opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie na jej podstawie robót w ramach zadania realizowanego z Budżetu Obywatelskiego pn. DŻOŃCIO PARK - Strefa Rekreacji dla psów i ich właścicieli–WR
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DNP.260.18.2023.WR.RB
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 21 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Pkp Cargotabor Sp. Z O.O. W Restrukturyzacji
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa sprzętu komputerowego oraz akcesoriów komputerowych, w podziale na dwa zadania częściowe
Zamawiający
Śląski Urząd Wojewódzki
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Południowy Koncern Węglowy S.A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Podział geodezyjny działki 1950/23 w Tychach
Zamawiający
Polskie Koleje Państwowe S.A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026


