BRL.271.1.8.2023.MO
Przetarg: Opracowanie audio przewodnika „Rozwój Lokalny Hrubieszowa – od partycypacji do realizacji” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BRL.271.1.8.2023.MO
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 12 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Modernizacja energetyczna budynków publicznych na terenie MOF Zamość
Zamawiający
Gmina Zamość

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Pge Dystrybucja S.A.

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zakup ciągnika rolniczego fabrycznie nowego ,rok produkcji min. 2025 na potrzeby MOSiR Puławy
Zamawiający
Miasto Puławy

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Centrum Usług Społecznych W Strzyżewicach
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

