ZP.26.1.2026
Przetarg: OPIEKA WYTCHNIENIOWA - ŚWIADCZENIE USŁUG OPIEKI WYTCHNIENIOWEJ DLA KLIENTÓW GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W KARTUZACH (DZIECI I DOROŚLI) W OKRESIE OD 1 LUTEGO 2026 ROKU DO 31 GRUDNIA 2026 ROKU
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.26.1.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 14 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
dostawa materiałów dla naprawy mostu i przepustu L.212



Dostawa parawanów specjalistycznych, plenerowych moro o wymiarach 1500x1900mm.


Naprawa bieżąca silnika głównego M 401A LB na jednostce pływającej.


Namiot pneumatyczny stałociśnieniowy wraz z trybunką

Odzież dla ratownika medycznego