WRZ.271.1.25.2023
Przetarg: Opieka nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobieganie bezdomności zwierząt na terenie Gminy Inowrocław w roku 2024
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WRZ.271.1.25.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 listopada 2023, 09:00
- Data publikacji
- 2 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie kujawsko-pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu oraz budowy placów magazynowych
PAKOWANIE SIECZKI Z KUKURYDZY W RĘKAWY FOLIOWE - BIOGAZOWNIA KRĄPLEWICE
ZAK/2026/002141 USŁUGA KOSZENIA KUKURYDZY - KRĄPLEWICE
Przygotowanie placu dla magazynu zlomu w QEMETICA Soda Polska ZP
02/Sam/U/26 NAPRAWA BIEŻĄCA ZESTAWÓW NISKOPODWOZIOWYCH
